Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / Bord / Lampbord 11108021



*

nr 1110 8021


Lampbord

Teak, längd: 63 cm, djup: 42 cm, höjd: 49 cm


Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 22 maj 2017
kl 18:57:21


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
19/5 02:28:09 1      300 kr
21/5 14:58:38 2      400 kr
22/5 18:40:10 1      400 kr
22/5 18:40:10 2      400 kr (Budbetjänt)
22/5 18:40:39 1      450 kr
22/5 18:44:11 2      500 kr
22/5 18:45:18 1      600 kr
22/5 18:48:47 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord lampbord teak teakmöbler trä
  • 6073 Lampbord
    Butlers Tray. Diameter: 65 cm, höjd: 47 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:05
  • 6633 Lampbord
    ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
    Aktuellt bud: 200 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:04
  • 6741 Lampbord
    Gustaviansk stil. Bredd: 56 cm, djup: 36 cm, höjd:..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:20
  • 6301 Lampbord
    stomme i gulmetall, två bordsskivor, härdat glas +..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:16
  • 6328 Nattygsbord
    betsad furu. Bredd: 41 cm, djup: 31 cm, höjd: 71 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:12
  • 6072 Nattygsbord
    ett par, England, mahogny, med lådor. Bredd: 40 cm..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:34




Ladda ner broschyr